szklanymokiem

szklanymokiem

niedziela, 10 kwietnia 2011

Projekt "JEDYNY PORTRET" ... szukam chętnych


Z początkiem maja planuję rozpoczęcie nowego, autorskiego projektu fotograficznego o roboczym tytule "JEDYNY PORTRET - mieszkam na Śląsku".  Chciałbym wykonać 20-30 portretów, koniecznie plenerowych, z jakimś elementem śląskiego krajobrazu w tle. 

Masz ulubione miejsce na Śląsku? Pokaż mi je i opowiedz krótką historię. Nieistotne czy miejsce jest powszechnie znane czy żywisz do niego sentyment tylko Ty ... Może mijasz to miejsce w drodze do pracy, a może jest dla Ciebie ważne z jakiegoś innego powodu. Czeka Cię ważna uroczystość/chwila? Zaproś mnie, a ja ją utrwalę na kliszy fotograficznej. Pokaż mi jak pracujesz, jak spędzasz wolny czas, jakie masz hobby ...

W czasie sesji powstanie tylko JEDNO zdjęcie. Zdjęcia zostaną wykonane przy użyciu kamery wielkoformatowej 4x5'' albo 8x10'' na klasycznym materiale światłoczułym.  Zakończenie projektu i publikacja zdjęć planowana jest na jesień 2011. 

Zapraszam do udziału wszystkie zainteresowane osoby. Nie ma ograniczenia wiekowego ani płciowego. W projekcie mogą wziąć udział również grupy dwóch lub więcej osób, rodziny i przyjaciele. 

Proszę o rozpropagowanie tego projektu wśród znajomych. Może ktoś będzie zainteresowany udziałem.

Kontakt mailem, albo przez dopisanie komentarza w tym poście. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane propozycje.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY (nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wykonaniem fotografii). Fotografowana osoba (osoby) zostanie poproszona o wyrażenie zgody na publikację swojego wizerunku w celach związanych z opisywanym powyżej projektem. 

Z moimi pracami można się zapoznać m.in tu: www.bartoszkoszowski.com

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

5 komentarzy:

 1. trzymam kciuki za projekt :)

  i chętnie bym wziął udział :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzysztof ... serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No szkoda, żem nie ze Śląska....

  OdpowiedzUsuń
 4. I'm in.... ale wracam 11 lipca...damy radę?

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy można się załapać w roli asystenta/praktykanta?

  OdpowiedzUsuń