szklanymokiem

szklanymokiem

środa, 12 września 2012

Coming soon

Witam Was serdecznie

Musicie mi wybaczyć, że ostatnio poważnie zaniedbałem tego bloga. Ostatni rok jest dla mnie wyjątkowo pracowity. Mam nadzieje, że już niedługo będę mógł pochwalić się tym, nad czym tak intensywnie obecnie pracuję i co pochłania mi tak ogromną ilość czasu. Idą zmiany :), myślę, że wkrótce będę mógł również Wam zaproponować nową, mocno interaktywną funkcjonalność "szklanymokiem".


Tymczasem, w wolnych chwilach postanowiłem przygotować dla Was kilka tekstów:
  • Już wkrótce napiszę o tym jak rewelacyjnie i za niewielkie pieniądze udało mi się doposażyć zestaw Linhofa Kardan Color 5x7'' o którym pisałem w jednym z wcześniejszych postów: więcej tu. Aparat zyskał mnóstwo oryginalnych akcesoriów
  • Pamiętacie zdewastowanego Ernemanna Globus 24x30cm, o którym pisałem TU? Otóż spieszę poinformować, że aparat został całkowicie odrestaurowany:) W jednym z kolejnych postów przedstawię Wam go w całkowicie nowej odsłonie. 
  • Napiszę też kilka słów o Shen Hao 4x5'', którego znowu ostatnio zacząłem używać. Post na temat tego aparatu jest jednym z najczęściej wyświetlanych w tym blogu. Cały czas napływają do mnie zapytania o ten sprzęt. Postaram się zatem jeszcze w kilku słowach przybliżyć Wam ten ciekawy korpus 4x5''.
Tematów mam w zanadrzu naprawdę mnóstwo. Sukcesywnie będę dodawał nowe teksty. Miło mi, że ciągle tu zaglądacie.

STAY TUNED!

2 komentarze:

  1. Odnośnik do wpisu o Shen Hao jest odnośnikiem do ernemanna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Krzysiek - już poprawiłem wpis

    OdpowiedzUsuń